Clemă pentru scrisori 95 mm
din metal, negru, niciun magnet!
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | M-112 |
| Cantitate | 1 bucată |
| Marcă: | MAUL |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 buc. | 6,60 EUR/buc. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
din metal, negru, niciun magnet!
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | M-112 |
| Cantitate | 1 bucată |
| Marcă: | MAUL |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 buc. | 6,60 EUR/buc. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
6,60 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 268 bucăți
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Cant.
Această agrafă de documente practică de la MAUL, în negru elegant, este realizată din oțel rezistent și are un arc din oțel extrem de puternic. În plus, clema pentru scrisori convinge prin următoarele caracteristici:
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | M-112 |
| EAN | 4002390001267 |
| Marcă |
|
| Culoare | Negru |
| Deschidere de prindere | 25 mm |
| Execuție | Depozitare |
| Lungime | 52 mm |
| Lățime | 95 mm |
| Înălțime | 32 mm |
| Greutate | 40 g |
Producător: Jakob Maul GmbH, Jakob-Maul-Strasse 17, 64732 Bad König, e-commerce@maul.de
| 1 buc. | 25,41 EUR/buc.* |
1 buc. 10,93 EUR/buc.*
1 set 14,13 EUR/set*
1 set 30,45 EUR/set*
1 buc. 23,74 EUR/buc.*
1 set 11,08 EUR/set*
1 set 2,69 EUR/set*
1 set 11,08 EUR/set*
1 set 6,30 EUR/set*
1 set 11,08 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 25,37 EUR/set*