Buton pentru cuier cilindric
cu adâncitură pentru deget, din oțel inoxidabil, nemagnetic!
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-185 |
| Cantitate | 1 bucată |
| Marcă: | SIRO |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 buc. | 8,08 EUR/buc. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
cu adâncitură pentru deget, din oțel inoxidabil, nemagnetic!
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-185 |
| Cantitate | 1 bucată |
| Marcă: | SIRO |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 buc. | 8,08 EUR/buc. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
8,08 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 382 bucăți
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Cant.
Acest buton cilindric pentru cuier din oțel inoxidabil de la marca SIRO se potrivește oricărui decor datorită designului său atemporal. În cuier, asigură ordine ca agățător pentru haine. Alternativ, îl puteți folosi ca buton pentru mobilier – datorită adânciturii pentru degete, se prinde ușor. Suprafața sa argintie conferă dulapului sau comodei dvs. un aspect elegant.
Butonul este fabricat din oțel inoxidabil periat. Pachetul de livrare include un șurub pentru mâner de mobilier (M4, lungime 2,2 cm).
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-185 |
| EAN | 9002843293015 |
| Marcă |
|
| Lungime | 15 mm |
| Lățime | 15 mm |
| Înălțime | 22 mm |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Culoare | Culoare argintie |
| Execuție | buton pentru garderobă |
| Greutate | 30 g |
Producător: SIRO Beschläge- und Metallwarenfabrik Ges.m.b.H., Spielfeldstrasse 12, 4452 Ternberg, office@siro.at
| 1 buc. | 4,97 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 4,42 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 3,92 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 3,66 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 3,44 EUR/buc.* |
| Solicitați o reducere de la 140 buc. | ||
| 1 buc. | 4,97 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 4,42 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 3,92 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 3,66 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 3,44 EUR/buc.* |
| Solicitați o reducere de la 140 buc. | ||
1 buc. 11,44 EUR/buc.*
1 buc. 6,05 EUR/buc.*
1 buc. 10,12 EUR/buc.*
1 buc. 6,05 EUR/buc.*
1 buc. 6,05 EUR/buc.*
1 buc. 6,05 EUR/buc.*
1 set 20,29 EUR/set*
1 buc. 6,05 EUR/buc.*