Cleme magnetice „Graffa” în culorile curcubeului
clipuri magnetice din metal, set de 4 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-173 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,08 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
clipuri magnetice din metal, set de 4 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-173 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,08 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
11,08 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 65 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Clemenele magnetice de la Trendform sunt acum disponibile și din metal irizat și astfel strălucesc în superbe culori de curcubeu. Pe partea din spate a clemelor se află un magnet puternic, datorită căruia mai multe pagini de hârtie, fotografii sau broșuri mici pot fi agățate pe o suprafață feromagnetică. Pentru pachete mai grele, folosiți pur și simplu o a doua clemă. În plus, Discuri de silicon, care se lipesc pe partea din spate a magnetului, pot reduce alunecarea clemelor și pot proteja împotriva zgârierii suprafeței corpului de fixare.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-173 |
| EAN | 7640420950498 |
| Marcă |
|
| Lățime | 30 mm |
| Înălțime | 30 mm |
| Număr per set | 4 bucăți |
| Aderență pe whiteboard | 5 foi A4 |
| Culoare | Curcubeu |
| Execuție | Clemă magnetică |
| Formă | Altele |
| Material | Metal |
| Greutate | 60 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 m | 7,07 EUR€/m* | |
| de la | 5 m | 5,03 EUR€/m* |
| de la | 25 m | 3,81 EUR€/m* |
| 1 set | 20,34 EUR/set* |
| 1 buc. | 4,97 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 4,55 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 4,16 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 3,79 EUR/buc.* |
| de la | 80 buc. | 3,63 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 15,15 EUR/buc.* |
| 1 set | 4,86 EUR/set* | |
| de la | 3 seturi | 4,52 EUR/set* |
| de la | 10 seturi | 4,20 EUR/set* |
| de la | 20 seturi | 4,05 EUR/set* |
| de la | 40 seturi | 3,91 EUR/set* |
1 set 2,69 EUR/set*
1 set 13,12 EUR/set*
1 set 14,13 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 11,08 EUR/set*
1 set 17,18 EUR/set*
1 set 17,18 EUR/set*
1 set 17,18 EUR/set*
1 set 11,08 EUR/set*
1 set 3,30 EUR/set*
1 set 25,37 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 buc. 6,60 EUR/buc.*
1 set 14,13 EUR/set*
1 set 11,08 EUR/set*
1 set 16,17 EUR/set*