Cleme magnetice „Graffa” transparente
cleme magnetice din plastic, set de 4 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-113 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,08 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
cleme magnetice din plastic, set de 4 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-113 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,08 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
11,08 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 46 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Clemă magnetică mică și discretă din plastic transparent, cu un magnet puternic pe partea din spate. O singură clemă magnetică prinde ferm fotografii, mai multe notițe sau chiar broșuri mai mici pe o perete magnetic. Dacă o clemă magnetică începe totuși să alunece, sprijiniți-o pur și simplu cu o a doua – sau folosiți un disc de silicon pe partea din spate (vedeți mai jos). Primiți clemele magnetice ale mărcii Trendform în set practic de 4 bucăți.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-113 |
| EAN | 7640169363917 |
| Marcă |
|
| Lățime | 30 mm |
| Înălțime | 30 mm |
| Număr per set | 4 bucăți |
| Aderență pe whiteboard | 5 foi A4 |
| Culoare | Transparent |
| Execuție | Clemă magnetică |
| Formă | Altele |
| Greutate | 42 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 buc. | 34,19 EUR/buc.* |
| 1 set | 20,34 EUR/set* |
| 1 set | 4,86 EUR/set* | |
| de la | 3 seturi | 4,52 EUR/set* |
| de la | 10 seturi | 4,20 EUR/set* |
| de la | 20 seturi | 4,05 EUR/set* |
| de la | 40 seturi | 3,91 EUR/set* |
| 1 buc. | 4,97 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 4,55 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 4,16 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 3,79 EUR/buc.* |
| de la | 80 buc. | 3,63 EUR/buc.* |
| 1 m | 7,07 EUR€/m* | |
| de la | 5 m | 5,03 EUR€/m* |
| de la | 25 m | 3,81 EUR€/m* |
1 set 25,37 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 13,12 EUR/set*
1 set 14,13 EUR/set*
1 set 11,08 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 11,08 EUR/set*
1 set 11,08 EUR/set*
1 set 11,08 EUR/set*
1 set 2,69 EUR/set*
1 set 6,30 EUR/set*
1 buc. 10,93 EUR/buc.*
1 set 3,30 EUR/set*