Coliere de cablu din plastic 540 x 7,60 mm
închidere cu blocare, 100 bucăți, negru
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | CAT-11/black |
| Cantitate (VE) | 100 bucăți |
| Marcă: | Clip-de-pix |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 UV | 23,16 EUR/cant. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
închidere cu blocare, 100 bucăți, negru
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | CAT-11/black |
| Cantitate (VE) | 100 bucăți |
| Marcă: | Clip-de-pix |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 UV | 23,16 EUR/cant. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
23,16 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
momentan indisponibil pentru livrare
Pentru precomenzi, contactați Serviciu clienți prin e-mail sau telefon.
Aveți nevoie de cantități mai mari de coliere de cablu?
Profitați în magazinul nostru specializat de coliere de cablu qbendo.ro de prețuri atractive pentru comenzi mari. Găsiți acest produs acolo sub numărul de articol KBD-PA-000-052 în negru sau sub KBD-PA-000-055 în culoare natur.
La revedere, cabluri încâlcite! Cu aceste coliere standard pentru cabluri, în culoare natur (alb ușor transparent) sau negru, veți menține ordinea. Practicele coliere din plastic cu o lungime de 54 cm nu sunt potrivite doar pentru gruparea sau fixarea țevilor, cablurilor și conductelor mai groase. Și în gospodărie, în atelier sau în rulotă puteți folosi colierele pentru cabluri în numeroase moduri. Sunt ușor de utilizat, robuste și au un mecanism de blocare care nu mai poate fi deschis.
Vă rugăm să rețineți: veți primi aceste coliere din plastic în dimensiunea 540 x 7,60 mm în unități de ambalare de câte 100 de bucăți.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | CAT-11/black |
| EAN | 7640121070341 |
| Marcă |
|
| Culoare | Negru |
| Lungime | 540 mm |
| Lățime | 7,6 mm |
| Grosime | 1 mm |
| Diametru pachet | 156 mm |
| Material | PA6,6 |
| Execuție | Din material plastic |
| Greutate | 700 g/cant. |
Producător: Momentan indisponibil. Distribuit de Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, support@supermagnete.com
| 1 buc. | 7,04 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 6,37 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 5,77 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 5,48 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 5,22 EUR/buc.* |
| Solicitați o reducere de la 600 buc. | ||
| 1 buc. | 4,98 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 4,51 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 4,11 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 3,90 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 3,73 EUR/buc.* |
| Solicitați o reducere de la 900 buc. | ||
| 1 buc. | 5,81 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 5,23 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 4,71 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 4,45 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 4,23 EUR/buc.* |
| Solicitați o reducere de la 550 buc. | ||
1 UV 9,70 EUR/cant.*
10 buc. 1,68 EUR/buc.*
10 buc. 1,68 EUR/buc.*
1 UV 11,73 EUR/cant.*
10 buc. 2,01 EUR/buc.*
100 buc. 0,10 EUR/buc.*
10 buc. 2,23 EUR/buc.*
1 UV 20,84 EUR/cant.*
1 UV 7,75 EUR/cant.*
1 buc. 0,48 EUR/buc.*
1 UV 4,48 EUR/cant.*
1 buc. 0,74 EUR/buc.*
1 UV 6,10 EUR/cant.*
1 UV 3,05 EUR/cant.*