Suport de montare curbat
din oțel vopsit în câmp electrostatic, pentru fixare cu șurub, negru, nu este magnetic!
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | WS-ADP-04 |
| Cantitate | 1 bucată |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 buc. | 8,08 EUR/buc. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
din oțel vopsit în câmp electrostatic, pentru fixare cu șurub, negru, nu este magnetic!
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | WS-ADP-04 |
| Cantitate | 1 bucată |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 buc. | 8,08 EUR/buc. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
8,08 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 893 bucăți
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Cant.
Această consolă de montare curbată are utilizări multiple. Suportul de perete are în vârf trei găuri pre-găurite de dimensiuni diferite, permițându-vă să fixați accesorii care se prind cu șurub. Folosiți atașamentul metalic, de exemplu, ca bază pentru montarea de benzi luminoase de lucru, coliere pentru țevi, cleme cu arc sau alte suporturi pentru dispozitive, ca suport pentru o cameră sau ca suport de perete pentru lămpi.
Datorită găurilor de pe fiecare parte a consolei de montare, lungă de 180 mm, aceasta poate fi fixată pe perete cu două șuruburi potrivite cu filet M6. Astfel, suportul poate susține fără probleme și obiecte mai grele. Suprafața neagră vopsită în câmp electrostatic protejează consola de montare împotriva coroziunii și îi conferă un design discret. Ideală pentru utilizare în atelier, garaj sau depozit.
Dacă doriți o consolă de montare magnetică, puteți înșuruba la cele două găuri sisteme magnetice cauciucate. Magneții potriviți și accesoriile necesare pentru aceasta sunt linkuite mai jos.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | WS-ADP-04 |
| EAN | 7640172697795 |
| Lungime L | 176 mm |
| Lățime W | 56 mm |
| Înălțime H | 52 mm |
| Înălțime T | 2 mm |
| Gaură d1 | 10,4 mm |
| Gaură d2 | 10,5 mm |
| Gaură d3 | 5 mm |
| Distanță găuri S3 | 120 mm |
| Distanță găuri S4 | 23 mm |
| Oțel | Q235 (China) |
| Acoperire | negru acoperit cu pulbere |
| Execuție | Suport pentru unelte |
| Greutate | 210 g |
Producător: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, support@supermagnete.com
| 1 buc. | 8,70 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 7,75 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 6,87 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 6,43 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 6,04 EUR/buc.* |
| Solicitați o reducere de la 80 buc. | ||
| 1 buc. | 14,67 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 13,04 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 11,53 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 10,78 EUR/buc.* |
| Solicitați o reducere de la 40 buc. | ||
| 10 buc. | 0,17 EUR/buc.* |
| 1 UV | 10,83 EUR/cant.* |
1 buc. 4,42 EUR/buc.*
1 buc. 3,36 EUR/buc.*
1 buc. 30,45 EUR/buc.*
1 buc. 3,61 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 4,98 EUR/buc.*
1 buc. 4,02 EUR/buc.*
1 buc. 3,00 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 6,05 EUR/buc.*
1 buc. 4,98 EUR/buc.*
1 buc. 4,42 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 3,00 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
10 buc. 2,23 EUR/buc.*