Suport de montare drept
din oțel acoperit cu pulbere, pentru fixare cu șurub, negru, nemagnetic!
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | WS-ADP-03 |
| Cantitate | 1 bucată |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 buc. | 8,08 EUR/buc. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
din oțel acoperit cu pulbere, pentru fixare cu șurub, negru, nemagnetic!
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | WS-ADP-03 |
| Cantitate | 1 bucată |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 buc. | 8,08 EUR/buc. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
8,08 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 839 bucăți
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Cant.
Această consolă de montaj dreaptă are multiple utilizări. Consola de montaj, îndoită la 90 de grade, are în vârf trei găuri pre-găurite de dimensiuni diferite, permițându-vă să fixați accesorii cu șurub. Folosiți piesa metalică, de exemplu, ca bază pentru montarea de bare de iluminat pentru lucru și mânere sau ca suport pentru o cameră.
Datorită celor două găuri de pe fiecare parte a consolei de montaj, cu lungimea de 180 mm, aceasta poate fi fixată foarte stabil pe perete cu ajutorul unor șuruburi potrivite cu filet M6. Astfel, consola suportă fără probleme și obiecte mai grele. Suprafața neagră acoperită prin pulverizare protejează împotriva coroziunii și conferă consolei de montaj un design modern și discret. Ideală pentru utilizare în atelier, în garaj sau în depozit.
Doriți un suport de perete magnetic, puteți înșuruba sisteme magnetice cauciucate în cele două găuri. Magneții compatibili și accesoriile necesare îi găsiți mai jos, în linkuri.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | WS-ADP-03 |
| EAN | 7640172697788 |
| Lungime L | 180 mm |
| Lățime W | 56 mm |
| Înălțime H | 72 mm |
| Înălțime T | 2 mm |
| Distanță găuri S3 | 120 mm |
| Gaură d1 | 8 mm |
| Gaură d2 | 8 mm |
| Oțel | Q235 (China) |
| Acoperire | negru acoperit cu pulbere |
| Execuție | Suport pentru unelte |
| Greutate | 200 g |
Producător: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, support@supermagnete.com
| 1 buc. | 8,70 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 7,75 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 6,87 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 6,43 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 6,04 EUR/buc.* |
| Solicitați o reducere de la 80 buc. | ||
| 1 UV | 10,83 EUR/cant.* |
| 10 buc. | 0,17 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 14,67 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 13,04 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 11,53 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 10,78 EUR/buc.* |
| Solicitați o reducere de la 40 buc. | ||
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 4,42 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 6,05 EUR/buc.*
1 buc. 3,30 EUR/buc.*
1 buc. 2,59 EUR/buc.*
1 buc. 4,98 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 5,29 EUR/buc.*
1 buc. 4,98 EUR/buc.*
1 buc. 6,00 EUR/buc.*
1 buc. 4,02 EUR/buc.*