Suport de montare dreptunghiular
din oțel vopsit în câmp electrostatic, pentru fixare cu șurub, negru, nemagnetic!
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | WS-ADP-01 |
| Cantitate | 1 bucată |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 buc. | 8,08 EUR/buc. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
din oțel vopsit în câmp electrostatic, pentru fixare cu șurub, negru, nemagnetic!
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | WS-ADP-01 |
| Cantitate | 1 bucată |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 buc. | 8,08 EUR/buc. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
8,08 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 775 bucăți
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Cant.
Această montură de instalare este versatilă. Piesa centrală dreptunghiulară a suportului, cu dimensiunile de 6,4 x 5,6 cm, este distanțată 2 cm de perete, permițându-vă să fixați pe ea accesorii care se pot înșuruba. Folosiți suportul de perete, de exemplu, ca bază pentru montarea difuzoarelor, luminilor LED și suporturilor pentru telefon cu gât de lebădă sau ca suport pentru camera dvs. de securitate. Ideal pentru utilizare în atelier, garaj, grădină sau spațiul de depozitare.
Montura de instalare are două găuri pre-găurite, prin care o puteți fixa în siguranță pe perete cu două șuruburi potrivite cu filet M6. Suprafața neagră acoperită prin pulbere protejează împotriva coroziunii și conferă accesoriului metalic un design modern și discret.
Alternativ, puteți echipa montura de instalare cu două sisteme magnetice cauciucate. Cu ajutorul magneților, suportul de perete poate fi fixat pe suprafețe feromagnetice. Găsiți mai jos magneții potriviți și accesoriile necesare, legate.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | WS-ADP-01 |
| EAN | 7640172697764 |
| Lungime L | 160 mm |
| Lățime W | 56 mm |
| Înălțime H | 20 mm |
| Distanță găuri S3 | 104,8 mm |
| Distanță S4 | 69,2 mm |
| Oțel | Q235 (China) |
| Acoperire | negru acoperit cu pulbere |
| Execuție | Suport pentru unelte |
| Greutate | 150 g |
Producător: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, support@supermagnete.com
| 1 buc. | 8,70 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 7,75 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 6,87 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 6,43 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 6,04 EUR/buc.* |
| Solicitați o reducere de la 80 buc. | ||
| 1 UV | 10,83 EUR/cant.* |
| 1 buc. | 14,67 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 13,04 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 11,53 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 10,78 EUR/buc.* |
| Solicitați o reducere de la 40 buc. | ||
| 10 buc. | 0,17 EUR/buc.* |
1 buc. 6,05 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 4,42 EUR/buc.*
1 buc. 6,00 EUR/buc.*
1 buc. 2,59 EUR/buc.*
1 buc. 4,02 EUR/buc.*
1 buc. 3,41 EUR/buc.*
1 buc. 3,30 EUR/buc.*
1 buc. 2,97 EUR/buc.*
1 buc. 9,10 EUR/buc.*
1 set 20,29 EUR/set*