Suport de montare rotund
din oțel vopsit în câmp electrostatic, pentru fixare cu șurub, negru, nu este magnetic!
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | WS-ADP-02 |
| Cantitate | 1 bucată |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 buc. | 8,08 EUR/buc. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
din oțel vopsit în câmp electrostatic, pentru fixare cu șurub, negru, nu este magnetic!
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | WS-ADP-02 |
| Cantitate | 1 bucată |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 buc. | 8,08 EUR/buc. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
8,08 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 838 bucăți
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Cant.
Acest suport rotund, în unghi, pentru montaj este extrem de versatil. Utilizați piesa metalică, de exemplu, ca bază pentru fixarea mânerelor mai mari, a camerelor și a luminilor LED sau ca suport de perete pentru lămpi. Ideal pentru utilizare în atelier, garaj, grădină sau spațiul de depozitare.
Suportul de perete rotund, cu un diametru de 87 mm, are o perforație centrală, prin care îl puteți monta sigur pe perete cu șuruburi potrivite cu filet M6. Suprafața sa vopsită cu pulbere în negru protejează împotriva coroziunii și conferă suportului rotund de montaj un design discret.
Alternativ, puteți echipa suportul rotund de montaj și cu un sistem magnetic cauciucat. Cu ajutorul magnetului, piesa metalică poate fi fixată pe suprafețe feromagnetice. Magneții potriviți și accesoriile necesare îi găsiți mai jos, prin linkuri.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | WS-ADP-02 |
| EAN | 7640172697771 |
| Diametru D | 87 mm |
| Înălțime H | 72 mm |
| Înălțime T | 2 mm |
| Gaură d1 | 8,8 mm |
| Gaură d2 | 8,5 mm |
| Oțel | Q235 (China) |
| Acoperire | negru acoperit cu pulbere |
| Execuție | Suport pentru unelte |
| Greutate | 120 g |
Producător: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, support@supermagnete.com
| 1 UV | 10,83 EUR/cant.* |
| 1 buc. | 8,70 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 7,75 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 6,87 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 6,43 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 6,04 EUR/buc.* |
| Solicitați o reducere de la 80 buc. | ||
| 10 buc. | 0,17 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 14,67 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 13,04 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 11,53 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 10,78 EUR/buc.* |
| Solicitați o reducere de la 40 buc. | ||
1 buc. 3,36 EUR/buc.*
1 buc. 6,05 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 3,41 EUR/buc.*
1 buc. 4,42 EUR/buc.*
1 set 20,29 EUR/set*
1 buc. 3,61 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 2,97 EUR/buc.*
1 buc. 9,10 EUR/buc.*
1 buc. 8,08 EUR/buc.*
1 buc. 4,02 EUR/buc.*