Magnet de frigider „Handy”
clips magnetici în formă de mână, set de 4
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-231 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,12 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
clips magnetici în formă de mână, set de 4
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-231 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,12 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
10,12 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 78 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Magneții de frigider „Handy” în negru și alb de la trendform sunt o adevărată lovitură norocoasă pentru locuința dvs. Sub forma unor mici mâini ajutătoare, clipurile magnetice prind în siguranță pixuri, cabluri sau chei. Datorită cauciucului lor flexibil, magneții își fac treaba cu spor atât în bucătărie, cât și la locul de muncă și fixează în mod fiabil obiecte mici pe suprafețe feromagnetice.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-231 |
| EAN | 7640420953826 |
| Marcă |
|
| Număr per set | 4 bucăți |
| Material | cauciuc |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Înălțime | 22 mm |
| Lungime | 29 mm |
| Lățime | 21 mm |
| Formă | Altele |
| Culoare | Alb-negru |
| Greutate | 69 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
| 1 set | 20,34 EUR/set* |
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 17,18 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 13,12 EUR/set*
1 buc. 8,03 EUR/buc.*
1 buc. 10,07 EUR/buc.*
1 buc. 15,15 EUR/buc.*