Magnet de frigider „Space”
în formă de astronaut, alb, set de 4 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-152 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
în formă de astronaut, alb, set de 4 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-152 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
10,16 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 63 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Acești astronauți nu cunosc starea de imponderabilitate. Ei sunt atrași nu doar de gravitația Pământului, ci și magnetic de suprafețele metalice. Magneții „Space” de la Trendform, în formă de astronauți, pleacă într-o misiune în necunoscut ca o echipă de 4.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-152 |
| EAN | 7640169369803 |
| Marcă |
|
| Număr per set | 4 bucăți |
| Formă | Altele |
| Material | rășină sintetică |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Aderență pe whiteboard | 4 foi A4 |
| Culoare | Alb |
| Lungime | 30 mm |
| Înălțime | 12 mm |
| Motiv | Astronaut |
| Greutate | 75 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 54,70 EUR/buc.* (54,70EUR/litru) | |
| de la | 3 buc. | 49,42 EUR/buc.* (49,42EUR/litru) |
| de la | 10 buc. | 44,74 EUR/buc.* (44,74EUR/litru) |
| de la | 20 buc. | 42,45 EUR/buc.* (42,45EUR/litru) |
| de la | 40 buc. | 40,47 EUR/buc.* (40,47EUR/litru) |
| 1 buc. | 15,15 EUR/buc.* |
1 buc. 12,10 EUR/buc.*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 11,74 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,12 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 14,13 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 11,18 EUR/set*
1 set 13,12 EUR/set*