Magneți arici
magneti de frigider în formă de arici, set de 6 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-135 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
magneti de frigider în formă de arici, set de 6 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-135 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
10,16 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 35 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Drăgălașa mică familie de arici nu este nici nocturnă, nici timidă față de oameni, iar animăluțele pot fi atinse fără nicio grijă. Cel mai mult le place magneților-arici de la Trendform să stea la notițe și cărți poștale, căci acolo se simt cel mai bine.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-135 |
| EAN | 7640169365904 |
| Marcă |
|
| Număr per set | 6 bucăți |
| Formă | Altele |
| Material | rășină sintetică |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Aderență pe whiteboard | 3 foi A4 |
| Culoare | maro |
| Lungime | 26 mm |
| Lățime | 15 mm |
| Înălțime | 17 mm |
| Motiv | Arici |
| Greutate | 68 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 buc. | 15,15 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
| 1 set | 20,34 EUR/set* |
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 17,18 EUR/set*
1 set 5,07 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 buc. 8,63 EUR/buc.*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*