Magneți cu bufnițe
magneți de frigider în formă de bufniță, set de 6
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-63 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
magneți de frigider în formă de bufniță, set de 6
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-63 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
10,16 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 50 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Aceste bufnițe magnetice veghează cu atenție asupra programărilor dvs. de pe frigider sau de pe tablă magnetică. Datorită magnetului puternic de pe spate, fiecare bufniță poate ține până la 7 coli A4. Bufnițele magnetice de la Trendform sunt livrate în set de 6. Datorită ambalajului tematic asortat, magneții sunt un cadou frumos.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-63 |
| EAN | 7640161862616 |
| Marcă |
|
| Număr per set | 6 bucăți |
| Formă | Altele |
| Material | rășină sintetică |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Aderență pe whiteboard | 7 foi A4 |
| Culoare | maro |
| Lungime | 20 mm |
| Lățime | 16 mm |
| Înălțime | 16 mm |
| Motiv | bufniță |
| Greutate | 57 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 buc. | 22,27 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 20,03 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 18,51 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 18,10 EUR/buc.* |
| de la | 80 buc. | 17,13 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 34,19 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 4,97 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 4,55 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 4,16 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 3,79 EUR/buc.* |
| de la | 80 buc. | 3,63 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
1 set 11,74 EUR/set*
1 set 5,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,12 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*