Magneți cu pisici dormind
magneți de frigider în formă de pisică, set de 5 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-164 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,07 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
magneți de frigider în formă de pisică, set de 5 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-164 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,07 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
10,07 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 29 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Aceste cinci pisici drăgălașe așteaptă cu nerăbdare mângâieri și și-au găsit un locușor comod pe frigiderul dvs. Se fac cu adevărat confortabile pe listele dvs. de cumpărături, fotografii sau notițe și le fixează în mod fiabil pe suprafețe feromagnetice. Magneții cu pisici de la Trendform sunt disponibili în set de 5, într-un ambalaj decorativ.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-164 |
| EAN | 7640169367250 |
| Material | NdFeB |
| Marcă |
|
| Număr per set | 5 bucăți |
| Formă | Altele |
| Material | rășină sintetică |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Aderență pe whiteboard | 4 foi A4 |
| Lungime | 30 mm |
| Lățime | 16 mm |
| Înălțime | 8 mm |
| Motiv | pisică |
| Culoare | multicolor |
| Greutate | 66 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 buc. | 40,67 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 4,97 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 4,55 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 4,16 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 3,79 EUR/buc.* |
| de la | 80 buc. | 3,63 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 15,15 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
1 set 10,16 EUR/set*
1 buc. 15,15 EUR/buc.*
1 buc. 22,32 EUR/buc.*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 buc. 8,03 EUR/buc.*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 5,03 EUR/set*
1 set 17,18 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 buc. 22,32 EUR/buc.*
1 set 29,44 EUR/set*
1 set 10,12 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*