Magneți de frigider „Baby Turtle”
în formă de broască țestoasă, set de 6
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-229 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,12 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
în formă de broască țestoasă, set de 6
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-229 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,12 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
10,12 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 69 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Magneții de frigider „Baby Turtle” de la trendform aduc o notă veselă de farmec subacvatic în viața dvs. Cea mai bună parte la simpatica trupă de țestoase: nu au nevoie nici de apă, nici de frunze de salată și oferă bună dispoziție pe tot parcursul anului pe toate suprafețele feromagnetice. Magneții decorativi fixează notițele, fotografiile și până la 6 coli A4. În set de 5, magneții-țestoasă sunt și o idee de cadou minunată pentru toți cei care iubesc accesoriile de casă jucăușe.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-229 |
| EAN | 7640420953819 |
| Marcă |
|
| Număr per set | 6 bucăți |
| Material | rășină sintetică |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Aderență pe whiteboard | 6 foi A4 |
| Înălțime | 8 mm |
| Lățime | 18 mm |
| Lungime | 20 mm |
| Formă | Altele |
| Culoare | multicolor |
| Greutate | 55 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 buc. | 43,67 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 15,15 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
1 buc. 15,56 EUR/buc.*
1 set 10,16 EUR/set*
1 buc. 22,32 EUR/buc.*
1 set 11,74 EUR/set*
1 set 14,13 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*