Magneți de frigider „Chess”
în formă de piese de șah, set de 6 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-179 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,07 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
în formă de piese de șah, set de 6 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-179 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,07 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
10,07 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 20 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Cu magneții de frigider „Chess” în formă de piese de șah, jocul de șah se mută de pe tabla clasică pe frigiderul dvs. sau pe tabla magnetică. În timp ce executați atacuri și deschideri bine gândite, acești magneți decorativi de la Trendform fixează listele de cumpărături și listele de făcut. De asemenea, cărțile poștale și fotografiile sunt făcute mat de magneții decorativi, căci nu au nicio șansă împotriva forței lor de aderență și rămân la locul lor.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-179 |
| EAN | 7640420951235 |
| Marcă |
|
| Număr per set | 6 bucăți |
| Formă | Altele |
| Material | rășină sintetică |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Aderență pe whiteboard | 6 foi A4 |
| Înălțime | 36 mm |
| Diametru | 16 mm |
| Motiv | Șah |
| Culoare | Amestecat |
| Greutate | 70 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 7,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 6,84 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 6,29 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 5,79 EUR/buc.* |
| de la | 80 buc. | 5,56 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 34,19 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 15,15 EUR/buc.* |
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 11,18 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 13,12 EUR/set*