Magneți de sticlă vehicule de salvare
magneți de frigider realizați manual, set de 3 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-118 |
| Cantitate | 1 set |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,74 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
magneți de frigider realizați manual, set de 3 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-118 |
| Cantitate | 1 set |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,74 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
11,74 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
Vă rugăm să selectați varianta dorită.
Ta-tü-ta-ta, vehiculele magnetice au sosit! Aceste frumoase magneți de sticlă cu motive de vehicule de salvare sunt confecționați manual în Elveția de Daniel Jenny. În timp ce vehiculele asigură siguranța pe șosele, magneții puternici din neodim de pe spate oferă o fixare sigură pe tabla magnetică.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-118 |
| Material | sticlă |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Lungime | 20 mm |
| Lățime | 20 mm |
| Grosime | 10 mm |
| Fabricat în | Elveția |
| Formă | Rotund |
| Culoare | multicolor |
| Motiv | Vehicule de intervenție |
| Greutate | 18 g/set |
Producător: Momentan indisponibil. Distribuit de Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, support@supermagnete.com
| 1 buc. | 7,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 6,84 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 6,29 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 5,79 EUR/buc.* |
| de la | 80 buc. | 5,56 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 22,27 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 20,03 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 18,51 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 18,10 EUR/buc.* |
| de la | 80 buc. | 17,13 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 34,19 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
1 set 11,74 EUR/set*
1 set 11,74 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 buc. 5,03 EUR/buc.*
1 set 11,74 EUR/set*
1 buc. 12,10 EUR/buc.*
1 buc. 12,10 EUR/buc.*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*