Magneți Gecko
magneți de frigider în formă de gecko, set de 6 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-87 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
magneți de frigider în formă de gecko, set de 6 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-87 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
10,16 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 40 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Dacă ne întrebați pe noi, geckourile sunt cele mai drăgălașe vietăți de pe planetă. Și mai adorabili sunt doar numeroșii lor „colegi” magnetici din magazinul nostru online! Din fericire, magneții noștri cu gecko de la Trendform nu sunt atât de sperioși ca animăluțele adevărate și își iau în serios sarcina de a ține notițe.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-87 |
| EAN | 7640161867161 |
| Marcă |
|
| Lățime | 22 mm |
| Formă | Altele |
| Material | rășină sintetică |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Lungime | 34 mm |
| Înălțime | 8 mm |
| Număr per set | 6 bucăți |
| Motiv | Gekko |
| Culoare | Amestecat |
| Greutate | 66 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 buc. | 15,15 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
| 1 set | 20,34 EUR/set* |
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,12 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 buc. 12,10 EUR/buc.*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 14,13 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*