Magneți lama
magnet de frigider în formă de lamă, set de 5 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-134 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
magnet de frigider în formă de lamă, set de 5 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-134 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
10,16 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 17 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
„Fără dramă, lamă!“ Acești magneți adorabili în formă de lamă de la Trendform, cu șeile lor mici și colorate, aduc bună dispoziție și înfrumusețează orice ușă de frigider.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-134 |
| EAN | 7640169366765 |
| Marcă |
|
| Număr per set | 5 bucăți |
| Formă | Altele |
| Material | rășină sintetică |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Aderență pe whiteboard | 4 foi A4 |
| Lungime | 35 mm |
| Lățime | 26 mm |
| Înălțime | 8 mm |
| Motiv | Lama |
| Culoare | multicolor |
| Greutate | 48 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 set | 20,34 EUR/set* |
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 34,19 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 22,27 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 20,03 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 18,51 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 18,10 EUR/buc.* |
| de la | 80 buc. | 17,13 EUR/buc.* |
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 buc. 18,40 EUR/buc.*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 5,07 EUR/set*