Magneți-oiță
magneti de frigider în formă de oițe, set de 6 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-52 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
magneti de frigider în formă de oițe, set de 6 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-52 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
10,16 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 53 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Căutăm cioban! Această turmă de oi-magnet își caută pe cineva care să aibă grijă de ele. Puteți oare rezista acestor ochi plini de inocență? Oițele minuscule cuceresc inimile pe loc prin aspectul lor încântător. Abia la o a doua privire se observă magnetul disc încastrat, cu ajutorul căruia animăluțele sunt extrem de utile pe orice perete magnetic. O singură oiță-magnet drăgălașă ține până la 8 foi de hârtie format DIN A4.
Câte șase, micile oi așteaptă cuminte să fie folosite. Datorită ambalajului atrăgător, oițele de la Trendform sunt potrivite ca dar. Dar probabil că oricum nu veți mai dori să le dați din mână!
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-52 |
| EAN | 7640161861855 |
| Marcă |
|
| Culoare | Alb |
| Număr per set | 6 bucăți |
| Formă | Altele |
| Material | rășină sintetică |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Aderență pe whiteboard | 7 foi A4 |
| Lungime | 26 mm |
| Lățime | 16 mm |
| Înălțime | 14 mm |
| Motiv | oaie |
| Greutate | 73 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 buc. | 15,15 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
1 set 10,16 EUR/set*
1 buc. 15,56 EUR/buc.*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 14,03 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 5,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 buc. 18,40 EUR/buc.*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 buc. 10,07 EUR/buc.*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*