Magneți pinguin
magneți de frigider în formă de pinguin, set de 6
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-66 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
magneți de frigider în formă de pinguin, set de 6
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-66 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
10,16 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 28 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Pinguinii sunt cunoscuți pentru priceperea lor la înot. Unele specii de pinguini petrec atât de mult timp în apă, încât le cresc alge pe spate! Pe frigider, însă, magneții-pinguin de la Trendform cu siguranță nu vor prinde mușchi, ci vor pune în valoare notițele și cărțile poștale ale dvs. fără să alunece. Un mic magnet disc transformă, de altfel, fiecare pinguin într-un mic forțos.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-66 |
| EAN | 7640161867147 |
| Marcă |
|
| Număr per set | 6 bucăți |
| Formă | Altele |
| Material | rășină sintetică |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Aderență pe whiteboard | 7 foi A4 |
| Lungime | 21 mm |
| Lățime | 20 mm |
| Înălțime | 18 mm |
| Motiv | Pinguin |
| Culoare | multicolor |
| Greutate | 68 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 15,15 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 34,19 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 4,97 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 4,55 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 4,16 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 3,79 EUR/buc.* |
| de la | 80 buc. | 3,63 EUR/buc.* |
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 14,13 EUR/set*
1 buc. 10,07 EUR/buc.*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*