Magneți-porcușor colorati
magnete de frigider în formă de purceluș, set de 6
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-62 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
magnete de frigider în formă de purceluș, set de 6
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-62 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
10,16 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 1 015 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Ce noroc! Aceste simpatice porcușori magnetici de la Trendform ne lipseau pentru fericirea noastră (respectiv în sortimentul nostru). Datorită culorilor lor vibrante, sunt adevăratul punct de atracție pe orice tablă magnetică sau frigider.
În figurinele din acril este încastrat un magnet disc super-puternic. Astfel, porcușorii magnetici nu doar că au o formă ușor de prins, ci oferă și o porție serioasă de forță de aderență. Pe whiteboard, simpaticii porcușori țin fix până la 7 foi A4. Livrarea se face în set de 6. Nu doar datorită ambalajului asortat tematic porcușorii magnetici sunt un cadou frumos, culorile neon aduc instant bună dispoziție.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-62 |
| EAN | 7640145465628 |
| Marcă |
|
| Număr per set | 6 bucăți |
| Formă | Altele |
| Material | Plastic |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Aderență pe whiteboard | 7 foi A4 |
| Lungime | 20 mm |
| Lățime | 15 mm |
| Înălțime | 10 mm |
| Motiv | porc |
| Culoare | Amestecat |
| Greutate | 57 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 buc. | 34,19 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 15,15 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
| 1 set | 20,34 EUR/set* |
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*