Magneți porcușor roz
magneti de frigider în formă de purceluș, 3x față, 3x spate, set de 6
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-114 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
magneti de frigider în formă de purceluș, 3x față, 3x spate, set de 6
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-114 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Trendform |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,16 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
10,16 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 49 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Trebuie să ai noroc! Aceste purceluși veseli de la Trendform nu doar că aduc noroc, ci țin, de pildă, și notițe și cărți poștale. Rămâne la latitudinea dvs. dacă folosiți partea din față și cea din spate împreună ca suport de memo sau fixați piesele separat pe o Magnetwand sau pe frigiderul dvs., pentru a vă pune amintirile în cea mai bună lumină. Primiți purcelușii într-un set de 6 bucăți.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-114 |
| EAN | 7640169364044 |
| Marcă |
|
| Număr per set | 6 bucăți |
| Formă | Altele |
| Material | rășină sintetică |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Aderență pe whiteboard | 4 foi A4 |
| Culoare | Roz |
| Lungime | 21 mm |
| Lățime | 18 mm |
| Înălțime | 15 mm |
| Motiv | porc |
| Greutate | 68 g/set |
Producător: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Persoană responsabilă:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, [email protected]
| 1 buc. | 15,15 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 7,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 6,84 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 6,29 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 5,79 EUR/buc.* |
| de la | 80 buc. | 5,56 EUR/buc.* |
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,12 EUR/set*
1 buc. 18,40 EUR/buc.*
1 set 10,07 EUR/set*
1 buc. 15,56 EUR/buc.*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 buc. 8,63 EUR/buc.*
1 set 10,16 EUR/set*
1 buc. 22,32 EUR/buc.*
1 set 10,16 EUR/set*
1 buc. 18,40 EUR/buc.*
1 buc. 10,07 EUR/buc.*