Magneți tip „Baustein” „Classic”
cu magneți presați, sortate asortat, set de 14 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-111 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Flux Objects |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,18 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
cu magneți presați, sortate asortat, set de 14 bucăți
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | LIV-111 |
| Cantitate | 1 set |
| Marcă: | Flux Objects |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 1 set | 11,18 EUR/set | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
11,18 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 115 seturi
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Număr seturi
Nu doar o joacă pentru copii mari! Cărămizile colorate de la Flux Objects, în șapte culori intense, nu doar că pot fi îmbinate între ele, ci, datorită magnetului neodim presat, pot susține lejer și 5 coli în format A4 pe suprafețe feromagnetice. Astfel, sunt perfecte pentru a agăța notițe și amintiri pe frigider sau pe peretele magnetic.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | LIV-111 |
| EAN | 4260074030617 |
| Marcă |
|
| Număr per set | 14 bucăți |
| Material | Plastic |
| Execuție | Magnet decorativ |
| Aderență pe whiteboard | 5 foi |
| Înălțime | 11 mm |
| Lățime | 15 mm |
| Lungime | 15 mm |
| Motiv | bloc de construcție |
| Culoare | Amestecat |
| Formă | Pătrat |
| Greutate | 27 g/set |
Producător: Dachdeckermarkt Rhein Ruhr GmbH & Co. KG, Wickingstr. 27, 45886 Gelsenkirchen, info@flux-objects.de
| 1 buc. | 19,07 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 23,03 EUR/buc.* |
| 1 set | 20,34 EUR/set* |
| 1 buc. | 32,44 EUR/buc.* | |
| de la | 3 buc. | 28,88 EUR/buc.* |
| de la | 10 buc. | 23,28 EUR/buc.* |
| de la | 20 buc. | 22,22 EUR/buc.* |
| de la | 40 buc. | 21,25 EUR/buc.* |
| 1 buc. | 9,10 EUR/buc.* |
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 17,18 EUR/set*