Șaibe M6
din oțel inoxidabil neferomagnetic
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | WA-M6-10 |
| Cantitate | 10 bucăți |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 10 buc. | 0,13 EUR/buc. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
din oțel inoxidabil neferomagnetic
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| Număr de articol | WA-M6-10 |
| Cantitate | 10 bucăți |
| Preț | ||
|---|---|---|
| 10 buc. | 0,13 EUR/buc. | |
| incl. TVA plus costuri de livrare | ||
1,30 EUR
incl. TVA plus costuri de livrare
livrabil imediat
disponibil: 8 960 bucăți
Timp de livrare: 3–6 zile lucrătoare
Cant.
Aceste șaibe M6 asigură o distribuție uniformă a presiunii pe suprafața de contact. Utilizați șaibele, de exemplu, la înșurubarea accesoriilor, între capul șurubului cu cap hexagonal și suporturile noastre de montare. Aceste șaibe sunt fabricate din oțel inoxidabil, necoroziv, neferomagnetic. Acest lucru facilitează considerabil înșurubarea accesoriilor, deoarece nu sunt atrase de magnet.
| Nume atribut | Valoare atribut |
|---|---|
| ID articol | WA-M6-10 |
| EAN | 7640172697825 |
| Diametru D | 14 mm |
| Înălțime H | 1,5 mm |
| Toleranță | +/- 0,1 mm |
| Formă | Disc |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Execuție | șea de sprijin |
| Greutate | 0,5 g |
Producător: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Germania, support@supermagnete.com
| 10 buc. | 0,17 EUR/buc.* |